Blog

 
 
 
Úvod > Blog
 

JEDINEČNÝ UKONČOVACÍ NÁSTROJ MOLEX PN

Zarezávací nástroj DataGate™ 4 Pair Termination Tool

 

Molex Premise Networks ukončovací nástroj uľahčuje a urýchľuje ukončenie káblov súčasným zarezaním všetkých 4 párov vodičov v IDC konektoroch modulu. Nástroj obsahuje dve vymeniteľné hlavy a to pre Cat.5e/6 a pre Cat6A moduly a keystony.

Celý článok...
 

CAT.8 KONEČNE ŠTANDARDIZOVANÁ

Americká TIA v júli dokončila 2 dlho očakávané normy:

  • špecifikáciu pre novú Category 8
  • špecifikáciu pre rýchlejší multimode (Wideband Multimode Fiber) a nová kategória OM5

Keďže medzinárodné ISO normy a európske EN normy v oblasti štruktúrovanej kabeláže tie americké viac-menej kopírujú, je len otázkou času kedy budú tieto 2 nové technológie štandardizované aj u nás.

Celý článok...
 

NEROBTE KOMPROMISY - DataGate+ MODUL MOLEX PN

Prečo robiť KOMPROMISY?

 

Robustný a patentovaný modul DataGate+ s inovatívnym dizajnom Vám zaručuje excelentné parametre PERMANENTNEJ LINKY a KANÁLU , bezchybné zakončenie kábla v KATT IDC konektore, ideálnu polohu prepojovacieho káblu v konektore pomocou PRACHOTESNEJ VÝTLAČNEJ ZÁCLONKY a farebné značenie pomocou IKONIEK aj na strane patchpanela.

Celý článok...
 

VÝZNAM CERTIFIKÁTOV Z NEZÁVISLÝCH SKÚŠOBNÍ

V začiatkoch systémov štruktúrovaných kabeláží hľadali výrobcovia spôsob, ako svojím zákazníkom dokázať, že nimi vyrábané komponenty sú v súlade s požiadavkami definovanými v príslušných normách. Ako vhodné riešenie sa ukázalo poskytnutie komponentov nezávislej skúšobni, ktorá tieto komponenty otestovala a vydala certifikát o úspešnom absolvovaní skúšky. Takto vznikol tzv. „Certifikát z nezávislej skúšobne“.
 
Čo všetko však skúšobňa naozaj testuje? Je to postačujúce?

Celý článok...
 

ALIEN CROSSTALK

Čo je Alien Crosstalk

 

Pokiaľ hovoríme o Crosstalku (Presluchu), máme na mysli presluch všetkých párov vo vnútri káblu. Avšak pri implementácii Cat.6A 10GBase-T vzniká nový parameter a to meranie Alien Crosstalk – presluch medzi jednotlivými káblami vrámci káblového zväzku

Celý článok...
 

APLIKAČNÉ PROSTREDIA OPTICKÝCH KÁBLOV

Dodávame široké portfólio optických káblov, ktoré sa používajú na rôzne aplikácie. Pozrite si prehľad jednotlivých aplikačných prostredí ktoré Vám s radosťou a vo vysokej kvalite dodáme.

Celý článok...
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia