Patchkábel Optický SM E9 SC/UPC-LC/UPC DX LSZH 2m

 
 
 
Optické Riešenia > Optické Prepojovacie Káble > Patchkábel Optický SM E9 SC/UPC-LC/UPC DX LSZH 2m
 

Optické Prepojovacie Káble

Patchkábel Optický SM E9 SC/UPC-LC/UPC DX LSZH 2m

OPTIFAB Optický patchkábel SC/UPC-LC/UPC Duplex OS1 SM 9/125 G.652.D LSZH plášť, dĺžka: 2m
Kód produktu:604052
EAN kód: 604052
Dodacia lehota
Dodacia lehota: skladom
Na sklade:417 ks
Vaša cena: 8,21 € bez DPH
9,85 € s DPH

Popis produktu

Optický patchcord OPTIFAB je štandardný alebo na mieru vyrobený prepojovací optický kábel, zakončený na oboch stranách optickými konektormi.
Patchcordy sa používajú na prepojenie zariadení vnútri rozvádzača, alebo na pripojenie aktívnych prvkov k optickej trase zakončené v rozvádzači. Patchcordy bývajú spravidla duplexné (2x vlákno, 4x konektor), na želanie je možné dodať aj káble simplexné (1x vlákno, 2x konektor) pre xWDM aplikácie. Káble možno vyrobiť na želanie v akejkoľvek dĺžke a prevedení (TB , priemysel , armované , zosilnené...atď)

Špecifikácie

Typ konektorov: SC/UPC-LC/UPC

Prevedenie: Duplex

Typ vlákna: SM OS1 G.652.D 9/125um

Dĺžka: 2m                   

Max. útlm: 0.2 dB

Min. Return Loos: -50dB

Plášť: LSZH

Ťahová pevnosť: 100N/cm

Teplotný rozsah: -40°C to +80°C

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia